Program naszej Majówki w Chorwacji to jak zwykle prawdziwa gratka dla imprezowiczów. Żaden inny organizator nie oferuje tylu atrakcji w programie – gwarantujemy to! Będzie się działo jak w filmach Hitchcocka: najpierw trzęsienie ziemi a potem już tylko mocniej! W programie między innymi Impreza Przebierana, Neon Party, całodzienny plażing na basenie, zwiedzanie Puli z przewodnikiem…
A co jeszcze, to już zobaczcie sami…

Neon party

Zapraszamy Was na imprezę w świetle UV! Każdy z Was będzie mógł pomalować się farbami, które rozświetlą wasze ciała pod wpływem światła ultrafioletowego. Niesamowita zabawa i wspaniałe wrażenia wizualne.

 

Impreza przebierana

Sądzisz, że przebierane imprezy są atrakcją dla dzieciaków! Nic z tych rzeczy. Ubiegłe lata pokazały, że to fantastyczna atrakcja dla wszystkich! Zabierz ze sobą najbardziej odjechane przebranie. Najlepsze nagrodzimy! Tematyka: totalny freestyle!

Hawaii party

Poczuj magie Hawaii, gorący klimat i baw się z Nami na Hawaii Party.

Podczas imprezy możecie się spodziewać takich atrakcji jak:
– łańcuchy w kwiaty,
– drinki z palemką,
– hawajskie konkursy przy najlepszej muzyce,
– gadżety tematyczne i wiele innych.

Wystarczy zabrać ze sobą odjechany strój żeby dołączyć do naszej Hawajskiej EKIPY

Plażing na basenie

Całkiem spory basen z widokiem na morze, leżaczki, słoneczna pogoda. Czego chcieć więcej… Może tylko dobrze zaopatrzonego baru, do którego wchodzi się prosto z basenu 🙂

Plażing na plaży

Chorwackie plaże zwykle są skaliste lub kamieniste. Rekompensuje to niezwykle wręcz krystaliczna woda i przepiękne widoki. Takich ujęć z podwodnej kamerki lub wodoodpornego aparatu nie zrobisz nigdzie indziej!

Zwiedzanie

Pula, pod względem historii, ilości zabytków i klimatycznych uliczek to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji.
Zapraszamy Was na niezwyłą wycieczkę z przewodnikiem podczas której poznacie większość z nich. Wycieczka wliczona jest w cenę wyjazdu.

Imprezowy rejs statkiem pod Adriatyku

Boat Party to impreza naprawdę nieziemska. Statek wynajęty dla nas na wyłączność. Mega muza od naszego DJ’a a do tego słońce, taniec i przepiękne widoki.